Zirgkopība: Labākā prakse

Izjādes Abbázia lauku klubā Ungārijā
Izjādes ar zirgiem Ungārijas laukos
Izjādes ar zirgiem Ungārijas laukos

Abbazia Country Club Hotel viesnīca atrodas Nemesnepas ciematā, uz trīs reģionu (Őrség, Göcsej un Hetés) robežas. Piedāvātie pakalpojumi ir izjādes ar zirgiem, kas paredzētas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Zirga mugurā ir iespējams aplūkot mežu, bezgalīgu pļavu, upju un gleznainu ezeru veidoto ainavu. Pļavas daļēji tiek uzturētas kā pārtikas avots zirgiem, kuru tradīcijām Ungārijas kultūrā ir būtiska vieta. Pati viesnīca nodrošina darba vietas, kas saistītas ar dabas resursiem, trešajai daļai vietējā Marokfoldas ciemata iedzīvotāju.

Melnais stārķis un pļava ar dienziedēm Nemesnepā
Melnais stārķis un pļava ar dienziedēm Nemesnepā

Reģionā ir plašs medījamo dzīvnieku klāsts, un jātnieki var novērot staltbriežus, stirnas, mežacūkas, fazānus un zaķus, kurus cilvēki zirga mugurā traucē mazāk. Nemesnepā ir sastopams īsts retums – melnais stārķis, kas ligzdo tikai sešās citās vietās Ungārijā. Šajā reģionā ir sastopamas arī daudzas retu augu sugas, ieskaitot orhidejas, dienziedes un suņzobu eritronijas. Restorānu vajadzībām ir atrodamas daudzas sēņu sugas, kas var noderēt arī pašapkalpošanās viesu namiem. Laipni gaidīti ir arī suņu īpašnieki.

 
atbalsta
TESS logotips Medījamo dzīvnieku un savvaļas putnu aizsardzības fonda logotips Anatrack Ltd logotips Tero Consulting logotips COUNT Starptautiskās dabas aizsardzības partneru savienības (COUNT Partner International Union for Conservation of Nature) logotips