Vietējās komunikācijas sistēma: Labākā prakse

Kopienu sadarbības sistēmas tīkls

Vai Jūs vai kāds cits Jūsu kopienā prot izmantot tādu redaktoru kā zemāk esošais? Ja jā, tad jums var būt pieejama pašiem sava vietnē jaunumiem, paziņojumiem, aptaujām, sanāksmēm, citiem pasākumiem, kartēm, laika prognozēm, satiksmes informācijai un saitēm uz citiem interneta resursiem.

Vietnes logus rediģē šādi.
Vietnes logus rediģē šādi.

Vietne ir lieliski piemērota pašvaldību administrācijām un noderīga visu veidu vietējām grupām (piemēram, zemniekiem, makšķerniekiem, sēņotājiem). Sistēmā var koplietot projektu lappuses līdzīgās grupās saistībā ar veselību, izglītību, tūrismu, citu darbību, kā arī aizsardzību plašākā zonā vai pat valsts mērogā.

Citus piemērus, lūdzu, skatiet zemāk esošajās saitēs. Redaktora sistēmai un vietnēm ir paredzēts darboties jebkurā valodā. Ir iespējams reģistrēt e-pastus un mobilo tālruņu numurus atgādinājumiem par pasākumiem vai drošības brīdinājumiem īsziņas veidā. Līdz ar to šīs vietējās vietnes ir daudzpusīgas, savienotas, laiku taupošas un nedārgas...

Šajā sistēmā ar valsts un Eiropas mēroga organizāciju atbalstu katra kopienas vietne gadā izmaksā 99 euro (par 100 Mb materiāla). Šo abonēšanas maksu var segt, iekasējot pa 20 euro no pieciem vietējiem uzņēmumiem (piemēram, viesnīcām) par reklāmu "Sludinājumu" lappusē.

 
Internetā
atbalsta
TESS logotips Medījamo dzīvnieku un savvaļas putnu aizsardzības fonda logotips Anatrack Ltd logotips Tero Consulting logotips COUNT Starptautiskās dabas aizsardzības partneru savienības (COUNT Partner International Union for Conservation of Nature) logotips