Fiziskās aktivitātes

Soļošanas attēla apraksts
Soļošanas attēla apraksts

2010. gadā Naturalliance saistīto organizāciju veiktā aptaujā 8 Eiropas valstu lauku mājsaimniecības tika aptaujātas par to aktivitātēm laukos. Vispopulārākās nodarbes bija pastaigas, skriešana, braukšana ar velosipēdu, laivu, golfs vai ekstrēmāki atpūtas veidi – 70%.

Ja esat kaislīgs sportisko aktivitāšu piekritējs, bet vēlaties saglabāt takas un vietas daļēji dabiskā stāvoklī, lai nekaitētu dabas resursiem, Naturalliance vēlas Jums palīdzēt. Mūsu vadošais princips nosaka, ka vietējiem zemes īpašniekiem un sabiedrībai ir jāgūst labums no tā, ka citi izbauda to zemi un tās dabas resursus.

LABĀKĀ PRAKSE. Portugāle sniedz piemēru tam, kā uzturēt un atjaunot dabiskos biotopus ar golfa laukumu palīdzību.

RAŽOŠANA. Dabas izbaudīšana ir atkarīga no tā, kā mēs pārvaldām zemi un sugas. Kā mēs varam pārliecināt vairāk cilvēku, ka viņu ieguldījums ir tā vērts?

PROBLĒMU RISINĀŠANA. Ja dažādu aktivitāšu intereses savstarpēji konfliktē, Naturalliance norādīs uz risinājumiem, kas ir izdevīgi gan dabai, gan cilvēkiem.

Maršrutu KARŠU VEIDOŠANA ir nepieciešama, lai veicinātu fiziskās aktivitātes laukos harmonijā ar dabu. Naturalliance piedāvās tam nepieciešamos rīkus.

Lūdzu, REĢISRĒJIETIES, lai mēs varētu Jums palīdzēt:

• Gūt maksimālu prieku no apkārtnes, nodarbojoties ar savu iecienītāko fizisko aktivitāti;
• Atklāt tādus jaunus maršrutus cilvēkiem, kas arī nodrošina dzīvesvietu un drošu pārvietošanos savvaļas sugām;
• Izbaudīt savu vaļasprieku, netraucējot dabai.

Pēc reģistrēšanās varat aizpildīt mūsu ANKETU, kurā varat mums darīt zināmu, kāda informācija Jūs visvairāk interesē.

 
atbalsta
TESS logotips Medījamo dzīvnieku un savvaļas putnu aizsardzības fonda logotips Anatrack Ltd logotips Tero Consulting logotips COUNT Starptautiskās dabas aizsardzības partneru savienības (COUNT Partner International Union for Conservation of Nature) logotips