Suņu audzēšana

Daļēji dabiski biotopi var būt būtiski pastaigām ar suņiem
Daļēji dabiski biotopi var būt būtiski pastaigām ar suņiem

Vilki, iespējams, bija pirmā cilvēka pieradinātā suga. Suņi, ieskaitot medību suņus, ir palīdzējuši cilvēkiem sargāt īpašumu, ganīt lopus, vilkt kravas un dzīt pēdas. Tie ir arī draugi un atgādinājums par dabu pilsētas vidē. To mednieku instinkti noder atpūtā, kā arī grūti notveramu dzīvnieku meklēšanā (piemēram, meklējot medījamo putnu mazuļus). Tiem ir nepieciešamas fiziskās aktivitātes, un, gluži kā zirgi, tie var būt par iemeslu daļēji dabisku taku izveidei, kas labvēlīgi ietekmē savvaļas floru un faunu.

Naturalliance uztverē suņu saimnieki ir cilvēki, kam ir jāatlīdzina dabai par prieku, ko tie un viņu mīluļi no tās gūst. Mēs vēlētos informēt par jaunumiem, ko Jūs varat izmantot, lai sniegtu labumu suņiem, medību suņiem, savvaļas dabai un sabiedrībai kopumā.

LABĀKĀ PRAKSE. Irbes, suņi un piekūni Itālijā vai ganāmpulku apsargāšana ar suņiem, lai mazinātu spiedienu uz vilkiem.

RAŽOŠANA. Kā suņu un medību suņu saimnieki var darboties organizēti, lai sniegtu lielāku labumu apkārtējai videi.

PROBLĒMU RISINĀŠANA. Vai Jūsu suņu trenēšanas prasmes var noderēt tiem, kuru suņi nav tik pieradināti? Suņu radīts troksnis dažās vietās var kaitēt savvaļas dabai, bet vai citviet tos varētu izmantot problēmsugu atbaidīšanai?

KARŠU VEIDOŠANA ir būtiska, izstrādājot un uzturot maršrutus, kas der suņu trenēšanai, bet arī palīdz veidot savvaļas sugām labvēlīgus biotopus.

Lūdzu, REĢISTRĒJIETIES, lai mēs varētu Jums palīdzēt:

• Iegūt trenēšanas zonas, kas ir drošas suņiem un labvēlīgas savvaļas dabai;
• Atbalstīt videi kopumā labvēlīgu darbu ar suņiem un medību suņiem;
• Veicināt izpratni par suņiem un medību suņiem kā ievadu izpratnei par dabu.

Pēc reģistrēšanās varat aizpildīt mūsu ANKETU, kurā varat mums darīt zināmu, kāda informācija Jūs visvairāk interesē.

 
atbalsta
TESS logotips Medījamo dzīvnieku un savvaļas putnu aizsardzības fonda logotips Anatrack Ltd logotips Tero Consulting logotips COUNT Starptautiskās dabas aizsardzības partneru savienības (COUNT Partner International Union for Conservation of Nature) logotips