Šunų valdymas

Pusiau natūralūs arealai gali būti svarbūs šunų vedžiojimui
Pusiau natūralūs arealai gali būti svarbūs šunų vedžiojimui

Tikėtina, kad žmonės prisijaukino vilkus greičiau negu bet kurią kitą rūšį. Šunys ir skalikai gelbėdavo sargyboje, ganyme, traukiant ir randant pagal kvapo pėdsakus. Taip pat jie yra draugai ir gamtos priminėjai urbanizuotose visuomenėse. Jų medžioklės instinktai yra lavinami žmonėms atitrūkstant poilsiauti ir ieškant nepagaunamų gyvūnų, tokių kaip laukinių paukščių jauniklių. Jiems irgi reikia judėjimo, todėl lygiai taip pat kaip jodinėjimas arkliais, šunys gali būti priežastis išsaugoti pusiau natūralius maršrutus, kurie naudingi laukinei florai ir faunai.

Naturalliance šunų augintojus mato kaip žmones, kurie privalo atsidėkoti gamtai už džiaugsmą, teikiamą jiems ir jų šunims. Mes su nekantrumu laukiame, kuomet galėsime pasidalinti naujovėmis, kurias Jūs galėsite išvystyti šunų, skalikų, laukinių gyvūnų ir bendrai visuomenės naudai.

GERIAUSIA PRAKTIKA. Kurapkos, šunys ir vanagai Italijoje – arba šunų naudojimas gyvuliams saugoti, siekiant sumažinti spaudimą vilkams.

GAMYBA. Būdai šunų ir skalikų šeimininkams sukurti didesnę naudą gamtai.

PROBLEMŲ SPRENDIMAS. Ar gali Jūsų šunų treniravimo įgūdžiai padėti tiems, kurių šunys mažiau išauklėti? Tam tikrose vietovėse šunų įsikišimas į laukinę gamtą gali būti nepriimtinas, tačiau ar galima būtų skatinti šunų dalyvavimą kitur, siekiant atbaidyti problemas keliančias rūšis?

ŽEMĖLAPIŲ SUDARYMAS yra itin svarbus šunų dresavimo maršrutų sudaryme ir priežiūroje, o taip pat laukinėms rūšims naudingų arealų skatinimui.

Prašome REGISTRUOTIS, kad padėtumėte mums ir sau:

• Gauti dresavimo teritorijas, saugias šunims ir priimtinas laukinei gamtai.
• Paremti darbą su šunimis ir skalikais. Šis darbas prisideda prie bendros gamtos apsaugos.
• Skatinti šunų ir skalikų supratimą kaip įžangą į gamtos supratimą.

Prisiregistravę galėsite atlikti mūsų APKLAUSĄ ir išreikšti nuomonę dėl informacijos, kurios pageidautumėte labiausiai.

 
remiama
„TESS“ logotipas Laukinių medžiojamųjų žvėrių ir paukščių apsaugos fondo (Game and Wildlife Conservation Trust) logotipas „Anatrack Ltd“ logotipas „Tero Consulting“ logotipas „COUNT Partner International Union for Conservation of Nature“ („COUNT‘ tarptautinės partnerių sąjungos gamtosaugai) logotipas