Arklių valdymas: Geriausia praktika

Geriausia praktika arklininkystėje
Jodinėjimas Vengrijos kaime
Jodinėjimas Vengrijos kaime

Abbázia kaimo klubo viešbutis įsikūręs Nemesnép mieste, besiribojančiame su trimis regionais Őrség, Göcsej ir Hetés. Šalia kitų paslaugų taip pat siūlomas jodinėjimas, kurį yra pamėgę tiek suaugusieji, tiek vaikai. Jodinėtojai turi galimybę tyrinėti kraštovaizdį keliaudami miškais, beribėmis pievomis, upių ir nuostabių ežerų pakrantėmis. Pievos yra prižiūrimos, nes siekiama užtikrinti maistą žirgams, kurie tarp Vengrijos kultūrinių tradicijų užima svarbią vietą. Šio viešbučio dėka buvo sukurta nemažai darbo vietų, susijusių su vietos gamtiniais turtais.

Juodasis gandras ir geltonųjų viendienių pieva Nemesnép vietovėje
Juodasis gandras ir geltonųjų viendienių pieva Nemesnép vietovėje

Vietovėje gausu medžiojamų paukščių ir žvėrių, taigi jodinėtojai čia gali pamatyti tauriųjų elnių, stirnų, šernų, fazanų ir kiškių, kuriems jodinėjantys žmonės netrukdo. Išties retai sutinkamas juodasis gandras lizdus suka tik Nemesnép apylinkėse ir dar šešiose Vengrijos vietovėse. Šiame regione taip pat gausu retų augalų rūšių, tokių kaip orchidėjos, geltonosios viendienės ir žibuoklės. Plati vietos grybų įvairovė patiekiama viešbučio restorane. Be to, tai taip pat pritraukia apartamentų nuomotojų dėmesį. Svečiams nedraudžiama atsivežti šunis.

 
remiama
„TESS“ logotipas Laukinių medžiojamųjų žvėrių ir paukščių apsaugos fondo (Game and Wildlife Conservation Trust) logotipas „Anatrack Ltd“ logotipas „Tero Consulting“ logotipas „COUNT Partner International Union for Conservation of Nature“ („COUNT‘ tarptautinės partnerių sąjungos gamtosaugai) logotipas