Miškininkystė

Europos miškininkystė sukuria laukinės gamtos arealų įvairovę
Europos miškininkystė sukuria laukinės gamtos arealų įvairovę

Europos žemės naudojimo indekse miškininkystė nusileidžia tik žemdirbystei. Šiais Tarptautiniais miškų metais miškų užimamas plotas siekia 42 proc. visos ES teritorijos ir toliau didėja daugelyje šalių. Miškai turi svarbų potencialą sulaikyti anglį, pavyzdžiui, pastatuose ir balduose. Vokietijos miškininkai buvo „tvaraus naudojimo“ termino pradininkai. Deja, intensyvi miškininkystė gali neigiamai atsispindėti gamtos ištekliuose.

Miškų kūrimas ir valdymas reikalauja didesnių laiko investicijų nei žemdirbystė, kadangi miškų pasėlių branda trunka dešimtmečius. Dėl šios priežasties klimato prognozės yra svarbios, o taip pat reiškia, kad kenkėjų keliamos problemos gali sunaikinti kelių metų pastangas. Kokios yra apsaugos alternatyvos miškininkystės neartoms teritorijoms ir pakibusiems šlaitams, kurie padeda žemdirbiams apsaugoti gamtą ir valdyti kenkėjus? Vietos bendruomenės gali priklausyti nuo miškų dėl praktinių išteklių (tokių kaip grybai, uogos, malkos ir laukiniai paukščiai ir žvėrys), prieglobsčio veiksnių ir kitų reikmių. Šie interesai gali duoti naudos miškų valdymui, bet tuo pačiu reiškia atsakomybę už socialinį laukinės gamtos valdymą, ypač pasėlių derliaus metu.

GERIAUSIA PRAKTIKA. Įvairovės padidėjimas teikia naudos elnių sveikatai ir sumažina žalą Austrijoje.

GAMYBA. Žinios apie medžius yra labai svarbios, todėl sprendimai dėl miškininkystės paramos įrankių buvo priimti iš anksto. Naturalliance mato galimybes padidinti miškų produktyvumo naudą savininkams, vietos bendruomenėms ir visuomenei.

PROBLEMŲ SPRENDIMAS. Mes turime sukaupti daug informacijos tam, kad prisidėtume prie rūšių, kenkiančių miškams, valdymo.

ŽEMĖLAPIŲ SUDARYMAS. Miškininkai pradėjo naudoti arealų žemėlapių sudarymą miškų valdyme. Naturalliance nori paskatinti geriausių sistemų naudojimą.

Prašome REGISTRUOTIS, kad padėtumėte mums ir sau:

• Sodinti tai, ką manote esant geriausiu sprendimu ilguoju laikotarpiu, ir siekiant pakeisti pasaulį.
• Kontroliuoti rūšis, sunaikinančias ilgų metų pastangas per kelias dienas.
• Gauti naudos iš rekreacinio Jūsų žemės naudojimo ir jos kitokio panaudojimo visuomenės reikmėms.

Prisiregistravę galėsite atlikti mūsų APKLAUSĄ ir išreikšti nuomonę dėl informacijos, kurios pageidautumėte labiausiai.

 
remiama
„TESS“ logotipas Laukinių medžiojamųjų žvėrių ir paukščių apsaugos fondo (Game and Wildlife Conservation Trust) logotipas „Anatrack Ltd“ logotipas „Tero Consulting“ logotipas „COUNT Partner International Union for Conservation of Nature“ („COUNT‘ tarptautinės partnerių sąjungos gamtosaugai) logotipas