Temos

Kairėje pateiktos temos yra svarbiausi interesai, susiję su kaimo vietovių žemės ir rūšių valdymu. Nauji Temų papildymai yra sąrašo viršuje. Ypač svarbi informacija yra apie bendruomenių iniciatyvas. Prašome spausti ant temos, kad pamatytumėte su ta sritimi susijusią informaciją.

Žemdirbystė ir miškininkystė, sodininkystė ir akvakultūra mums reikalinga gamybai ir darbui. Aštuonių veiklų svarba kultūrai ir rekreacijai parodoma per kaimo vietovių namų ūkių dalyvavimą. Namų ūkiai buvo atrinkti Estijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Turkijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Vyriausybės vaidmuo tiek žemesniu, tiek aukštesniu lygmeniu yra svarbus planuojant ilgalaikį žemės ir rūšių tvarumą. Naturalliance nori padėti visoms šioms interesų grupėms keistis informacija, kuri palaiko gamtos išteklių naudojimą.

Aktyvus poilsis
Daržininkystė
Laukinių gėrybių rinkimas
Laukinių gyvūnų šėrimas
Išvykos į laukinę gamtą
Žvejyba
Medžioklė
Jojimas
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20%
40%
60%
80%
 
 
Namų ūkių, kurie džiaugiasi gamta įvairiais būdais, procentinė išraiška (vidurkis kiekvienai kaimo vietovei aštuoniose Europos šalyse).

Prie kiekvienos temos yra pateiktas paaiškinimas, kaip laukinės gamtos išteklių panaudojimas gali padėti juos apsaugoti ir atkurti bei kokio įnašo Jūs pageidautumėte iš Naturalliance. Pasirinkę temą galėsite susipažinti su dokumentais ir nuorodomis tiek nacionaliniuose, tiek tarptautiniuose šaltiniuose apie:

  • Geriausia praktika
  • Geros idėjos.
  • Modeliai.

Kartu su Jūsų pagalba, Naturalliance prisidės prie jų, siekiant aprėpti kuo daugiau temų ir užtikrinti didesnį efektyvumą.

remiama
„TESS“ logotipas Laukinių medžiojamųjų žvėrių ir paukščių apsaugos fondo (Game and Wildlife Conservation Trust) logotipas „Anatrack Ltd“ logotipas „Tero Consulting“ logotipas „COUNT Partner International Union for Conservation of Nature“ („COUNT‘ tarptautinės partnerių sąjungos gamtosaugai) logotipas