Vietinis bendravimas: Geriausia praktika

Bendruomenės ryšių sistemos tinklas

Ar galite jūs ar kiti bendruomenės nariai naudotis redaktoriumi, kuris pateiktas žemiau? Jeigu taip, tai jūs galite jiems suteikti galimybę turėti nuosavą žinių tinklapį, kur patalpinsite naujienas, skelbimus, apžvalgas, informaciją apie susitikimus, oro prognozę, keliones, žemėlapius ir kitą informaciją.

Jūs galite redaguoti savo puslapį skiltyje, kaip šis.
Jūs galite redaguoti savo puslapį skiltyje, kaip šis.

Toks tinklapis būtų naudingas vietinių administracijų darbuotojams, jis taip pat pasitarnautų įvairioms vietinių veiklų grupėms (pvz.: ūkininkų, žvejų, grybų rinkėjams ir pan.). Ši sistema gali turėti ir kitus puslapius, skirtus įvairių projektų aprašymui ir informacijos platinimui visuomenės nariams su panašiais interesais ir didesnėse teritorijose, netgi už šalies ribų. Informacija galėtų būti platesnė nei gamtos apsauga, bet apimtų ir sveikatos, švietimo, turizmo ir kitus sektorius.

Apie kitus pavyzdžius prašome žiūrėti nuorodas apačioje. Redaktorius ir tinklapis yra sukurtas dirbti visomis kalbomis. Elektroninių paštų adresus ir mobiliųjų telefonų numerius galima užregistruoti tam, kad būtų galima jums pranešti apie įvairius renginius ar galimus pavojus. Tokie vietiniai tinklapiai yra lankstūs, apjungiantys, taupantys laiką ir nebrangūs...

Kadangi ši sistema yra remiama nacionalinių vyriausybių ir Europos organizacijų, ji kiekvienai vietinei bendruomenei kainuotų 99 eurų per metus (100 Mb informacijai). Šios sistemos įsigijimą galima padengti penkiomis reklamomis po 20 eurų, kurias užsako vietinės verslo įmonės. Jos būtų talpinamos skiltyje "Skelbimai".

 
Internete
remiama
„TESS“ logotipas Laukinių medžiojamųjų žvėrių ir paukščių apsaugos fondo (Game and Wildlife Conservation Trust) logotipas „Anatrack Ltd“ logotipas „Tero Consulting“ logotipas „COUNT Partner International Union for Conservation of Nature“ („COUNT‘ tarptautinės partnerių sąjungos gamtosaugai) logotipas