Aktyvus poilsis

Vaikščiojimo paveikslėlio aprašymas
Vaikščiojimo paveikslėlio aprašymas

2010 m. su Naturalliance susijusių organizacijų atlikto tyrimo metu namų ūkiai aštuoniose Europos šalyse buvo klausiami apie jų aktyvų poilsį kaime. Dauguma namų ūkių (70 proc.) minėjo, kad užsiima aktyviu poilsiu vaikščiodami, bėgiodami, važinėdami dviračiais, plaukiodami valtimis, žaisdami golfą arba pasinerdami į ekstremalesnes veiklas.

Jeigu norėtumėte, kad jūsų aktyvaus poilsio maršrutai išliktų pusiau natūralioje būklėje ir padėtų išsaugoti gamtos turtus, Naturalliance mielai Jums padės. Mūsų pagrindinis principas yra siekti, kad vietiniai žemės savininkai ir bendruomenės taip pat gautų naudos tuo metu, kai kaimu ir gamtos turtais džiaugiasi kiti.

GERIAUSIA PRAKTIKA. Estija yra puikus pavyzdys, kaip daugybės aktyvaus poilsio rūšių derinimas gali padėti saugoti gamtos išteklius.

GAMYBA. Džiaugimosi gamta galimybės priklauso nuo to, kaip mes valdome žemę ir rūšis. Kaip galėtume įtikinti žmones prisidėti?

PROBLEMŲ SPRENDIMAS. Tais atvejais, kuomet skirtingos veiklos nesuderinamos, Naturalliance pateiks nuorodas į sprendimus, kurie duos naudos tiek gamtai, tiek žmonėms.

Trasų ŽEMĖLAPIŲ SUDARYMAS yra svarbiausias dalykas, siekiant skatinti aktyvų poilsį kaime ir nedrumsti gamtos harmonijos. Naturalliance suteiks reikiamus įrankius.

Prašome REGISTRUOTIS, kad padėtumėte mums ir sau:

• Gauti didžiausią malonumą džiaugiantis Jums priimtiniausiu aktyviuoju poilsiu.
• Atrasti naujas trasas žmonėms, kurios taip pat suteikia arealą ir saugų koridorių laukinėms rūšims.
• Džiaugtis savo aistra ir nedrumsti laukinės gamtos harmonijos.

Prisiregistravę galėsite atlikti mūsų APKLAUSĄ ir išreikšti nuomonę dėl informacijos, kurios pageidautumėte labiausiai.

 
remiama
„TESS“ logotipas Laukinių medžiojamųjų žvėrių ir paukščių apsaugos fondo (Game and Wildlife Conservation Trust) logotipas „Anatrack Ltd“ logotipas „Tero Consulting“ logotipas „COUNT Partner International Union for Conservation of Nature“ („COUNT‘ tarptautinės partnerių sąjungos gamtosaugai) logotipas