Vietinis bendravimas

Pirmas tinklapis, skirtas vietinio lygmens bendravimo sistemai Didžiojoje Britanijoje (spustelėkite paveikslėlį, kad padidintumėtę vaizdą).
Pirmas tinklapis, skirtas vietinio lygmens bendravimo sistemai Didžiojoje Britanijoje (spustelėkite paveikslėlį, kad padidintumėtę vaizdą).

Gamtiniai turtai ir jų nauda žmonėms yra geriausia tada, kaip jie tvarkomi adaptyviai bei yra geras žinių valdymas. Dėl to, šis projektas, kurį parengė Naturalliance, kreipėsi į visos Europos institucijas ir klausė, kokių žinių joms reikia, kad tinkamai valdytų aplinkos išteklius. Vietinės administracijos labiau norėtų turėti rekomendacijas susietas su socialiniais ir aplinkos valdymo klausimais, taip pat smulkaus mastelio žemėlapių, kad būtų galima kartografuoti buveines ir rūšis. Visuomeninės organizacijos labiau norėtų rekomendacijų aplinkos valdymo sprendimų priėmimo klausimais, taip pat kartografavimo įrankių bei geriausios tvarkymo praktikos pavyzdžių.

buvo sukurtas tam, kad teiktų visuomenei geriausius praktinius tvarkymo pavyzdžius kaimiškose vietovėse, taip pat kartografavimo įrankius smulkiame mastelyje. Šis projektas taip pat parodė, kad vietiniai gyventojai gali daryti kartografavimą ir jie tuo yra patenkinti. Šis projektas taip pat pateikia vietinių sprendimų priėmimo įrankius. Tačiau dar yra reikalinga parengti vietinėms administracijoms įrankius, kaip organizuoti aplinkos tvarkymą ir sprendimų priėmimo sistemą. Dėl to buvo kalbamasi su vietinių valdžių ir visuomeninių organizacijų atstovais, kaip projektas gali pasitarnauti bendraujant su piliečiais. Dėl to buvo sukurta labai lanksti sistema, kuri gali padėti apsijungti organizuojant veiklas ir priimant vietinius sprendimus. Ši sistema buvo tikrinama dvejų metų laikotarpyje, be to, tarėmės apie ją su valdymo įstaigomis, ir buvo nutarta pasiūlyti tokią sistemą tik 99 eurų per metus.

 
remiama
„TESS“ logotipas Laukinių medžiojamųjų žvėrių ir paukščių apsaugos fondo (Game and Wildlife Conservation Trust) logotipas „Anatrack Ltd“ logotipas „Tero Consulting“ logotipas „COUNT Partner International Union for Conservation of Nature“ („COUNT‘ tarptautinės partnerių sąjungos gamtosaugai) logotipas