Види та середовища існування

Прогнози погоди робляться на картах. Таким же чином, Naturalliance використовуватиме карти для прогнозування багатства природи, як на вашій землі, для наших громад і по всій Європі. Подібно до прогнозування погоди, цей прогноз потребує науки та відповідних карт, щоб передбачити, як багатство природи буде змінюватися відповідно до змін землі та клімату. Ми маємо намір використовувати наші прогнози для планування землекористування задля відтворення багатства природи.

Супутникові карти підтримують моделі популяцій для прогнозування динаміки великих видів.
Супутникові карти підтримують моделі популяцій для прогнозування динаміки великих видів.

Наші Наукові сторінки пояснюють, що деякі наукові дані вже доступні зараз, але багато ще належить зробити. Вчені потребуватимуть як фінансової, так і інформаційної підтримки, щоб здійснити цю роботу. Тому Naturalliance має на меті надати вам допомогу шляхом підписки і картування. Підписка є важливою, щоб сприяти розвитку науки. Картування відіграє важливу роль, тому що дозволяє прогнозувати без затрат, якщо карти безкоштовні.

Багато організацій наносять на карти поширення видів по всій Європі. Ми з'єднаємо вас з тими, хто легко й без зусиль виконує цю роботу, щоб полегшити доступ до їх даних для прогнозів Naturalliance.

Карти широко доступні на комп'ютерах. Проте, дорожні карти і фотографічні зображення для навігації -- це не карти сереловищ існування. Для прогнозування природних багатств нам потрібні карти середовищ існування або земного покриву. Існує чудова карта земного покриву для всієї Європи, яка підтримується Європейською агенцією з навколишнього середовища (European Environment Agency) і може використовуватися безкоштовно. Ми допоможемо Вам використовувати її для перегляду територій до розміру 250 х 250 м.

Прогнозування дрібних видів потребує карт у масштабі ферми (див. вище), поля або саду.
Прогнозування дрібних видів потребує карт у масштабі ферми (див. вище), поля або саду.

Однак, для створення карт середовищ існування до 5 м, для окремих дерев, або ділянок до 1 м, для груп рослин з комахами, що мешкають на них і є кормом для інших тварин, нам потрібна Ваша допомога ,у створенні цих безкоштовних карт. Якщо Ви зареєструєтесь і зробите пожертвування, Ви зможете завантажити наш картограф, а також брати участь в індивідуальному і груповому картографуванні. Бачення Naturalliance полягає в тому, що інформація про такі проекти в кінцевому рахунку дозволить створювати карти європейських середовищ існування у достатніх масштабах для повсюдного прогнозування природних багатств.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"