Громада

Компактні та розпорошені громади -- це результат різних політик планування
Компактні та розпорошені громади -- це результат різних політик планування

Якщо демократичні уряди не вирішують проблеми за згодою громад, вони програють виборах. Тому уряди мають розуміти і підтримувати громадян при прийнятті довгострокових політичних рішень для навколишнього середовища. Але громадяни також мають добре усвідомлювати власні екологічні рішення. До тих, хто здійснює менеджмент сільською місцевістю, належать не лише фермери, мисливців чи працівники заповідників, а також ті, хто вирощує сади, облаштовує придорожні посадки та громадські місця, які найчастіше належать місцевим громадам.

Підтримка та відтворення багатств природи потребує об'єднання всіх інтересів, тому що деякі види поширені на територіях, що більші за один сад чи одну ферму. Таке об'єднання може принести також економічні вигоди, якщо відвідувачі природних заповідників на півночі адміністративної одиниці використовують прогулянкових коней та крамниці на півдні. Naturalliance має на меті створити систему, яка поєднає всю інформацію про окремі адміністративні одиниці та поза ними для того, щоб допомогти кожному отримати вигоди від природних багатств.

КРАЩА ПРАКТИКА. Пілотне дослідження на півдні Британії показало як отримані дані допомогли створити сайт Naturalliance як частину послуги для планування округу та менеджменту складних форм дикої природи.

ВИРОБНИЦТВО. Наша мета -- з'єднати Вас з кращими сайтами для отримання інформації та ідей, які заохочуватимуть місцеве населення допомагати Вам і Вашому персоналу в менеджменті локального довкілля.

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ. Оскільки дикі види можуть як завдавати збитків, так і приносити вигоди, ми надаємо поради з прагматичного менеджменту для того,щоб перетворити небезпеку на можливість.

КАРТУВАННЯ. Наша кінцева мета -- переведення місцевих знань в систему карт, які є такими ж простими у використання як кольорові сигнали у процесорі. Це має допомогти Вам під час ухвалення рішень і допомогти місцевому населенню зрозуміти Вашу політику. Для початку ми представляємо прості карти та пропозиції для проектів з їх використання.

Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, щоб ми могли допомогти Вам:

• Управляти територією ради протягом року, щоб зберігати природні багатства;
• Мінімізувати конфлікти між різними інтересами завдяки використанню різноманітного досвіду;
• Отримувати прибуток та створювати робочі місця для місцевого населення через заохочення місцевих природних ресурсів;
• Отримати підтримку населення через заохочення здорової рекреації.

Долучайтесь до нашого ОГЛЯДУ, щоб повідомити нам, яка інформація для Вас найбільш бажана.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"