Спостереження

Підгодовування може відтворити втрачені середовища існування для зябликів
Підгодовування може відтворити втрачені середовища існування для зябликів

У 2010 році сільські домогосподарства восьми країн Європи були опитані щодо діяльності, що залежать від природних багатств. Біля половини підгодовували птахів та інших тварин для того, щоб отримувати задоволення, спостерігаючи за ними, а більшість з них також організовували екскурсії з метою спостереження за дикою природою.

Основна мета Naturalliance -- допомогти зберегти дику природу, яка приносить нам задоволення, і показати, як залучення усіх учасників може зробити невеликий внесок у відтворення того, що мимоволі було втрачено. Керівним принципом є те, що місцеві землевласники та громади також мають отримувати вигоди від того, що інші користуються й отримують задоволення від їхніх природних багатств.

КРАЩА ПРАКТИКА. Приклад місцевої громади, яка отримує вигоди від спостережень за природою.

ВИРОБНИЦТВО. Багатство природи залежить від того, як ми всі користуємося земельними ресурсами та видами. Як ми можемо переконати якомога більше людей зробити свій внесок?

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ. Одні види завжди є бажанішими за інші. Є багато способів підтримати види, які приносять нам найбільше задоволення.

КАРТУВАННЯ середовищ існування є ключем до дослідження того, як дика природа може відновлюватися і зберігатися. Картування видів показує, які зусилля є найбільш успішними. А як можете допомогти Ви?

Будь ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, щоб ми могли допомогти вам:

• Отримувати задоволення від природи через розуміння потреб видів, які Ви цінуєте;
• Дослідити найпростіші способи відновлення рослин і тварин, які втрачені у Вашій місцевості;
• Працювати з Вашою громадою задля збільшення вигоди для всіх від природних багатств.

Долучайтесь до нашого ОГЛЯДУ, щоб повідомити нам, яка інформація для Вас найбільш бажана.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"