Про Naturalliance

Люди розвивалися протягом багатьох тисячоліть як мисливці та збирачі. Протягом відносно короткого проміжку часу після останнього льодовикового періоду ми почали культивувати безліч диких рослин і свійських тварин. Ці інновації сприяли зростанню людської популяції та розвитку великих населених пунктів зі спеціалізованими технологіями. Все це збільшило тиск на світові природні ресурси у світі, внаслідок чого на родючих землях домінує кілька окультурених видів, які забезпечують продуктами харчування та іншими матеріалами розширення міст.

Проте європейське сільське життя, як і раніше, значною мірою залежить від багатства та розмаїття природи. У країнах з достатньою кількістю опадів, більшість сільських домогосподарств вирощують сади. У цілому, в Європі близько третини дорослого сільського населення займається збиранням живих квітів, фруктів, грибів і палива; близько третини -- рибальством. Так, на одного мисливця-любителя припадає біля трьох рибалок з вудками. У деяких країнах, значна частина сільського населення займається спостереженням за дикою природою та підгодовує диких тварин.

Перекриття інтересів цих великих груп означає, що багато хто з тих, хто займається садівництвом, фермерством або лісівництвом, також займається риболовлею та полюванням. Через конфлікт інтересів, як правило, потерпають природні багатства Європи. Зменшується чисельність запилювачів у садах. Люди змушені здійснювати тривалі подорожі для того, щоб помилуватися природою або зібрати дикорослі "дари природи". Спостерігається зменшення чисельності мисливців і рибалок. Також зменшуються можливості для отримання доходів для місцевих фермерів і лісників.

Naturalliance тепер містить три нові теми і переглянуті теми вгорі списку зліва. Найголовніше, що тепер Naturalliance надає систему для допомоги місцевим урядам та адміністраціям, а також клубам (об'єднанням за інтересами) для кращої спільної роботи та для роботи з місцевим населенням в сферах довкілля, здоров'я, освіти тощо, так щоб зробити це легко і за мінімальні гроші. Будь-ласка, поширюйте інформацію про нову Систему громадської взаємодії. Дві зовсім нові теми "Відновлення природи" та "Менеджмент інвазійних видів" також розміщені вгорі списку. Нарешті, тут є нові керівні принципи Ради Європи з кращих практик для грибників. Відповідно, тема "Збирання плодів, грибів та інших природних продуктів" також перемістилася до тематичного списку.

Наші цілі

Naturalliance прагне змінити поточну низхідну спіраль деградації природи шляхом просвіти, зацікавлення місцевого населення та надання їм відповідних можливостей для підтримки та відтворення природного розмаїття по всій Європі. Ми прагнемо допомогти всім, хто пов'язаний з менеджментом земель та видів, збільшити багатства природи і, одночасно, покращити відпочинок у сільській місцевості та зайнятість населення, завдяки:

 • - "Навчання на практиці" ("навчання в дії"), щоб побудувати інтерес до ресурсів дикої природи та підвищити доступ до них (збільшити їх доступність);
 • - стимулювання місцевих жителів і організацій виступати від імені природи задля здоров'я та добробуту;
 • - підвищення доходів за рахунок (шляхом) витрат коштів локально та скорочення потреб на подорожі задля отримання задоволення від дикої флори і фауни;
 • - збільшення доходів від природних багатств понад витрати на управління, що є необхідним для забезпечення цих доходів;
 • - створити сприятливі умови для того, щоб місцеві жителі могли ділитися своїми знаннями для постійного покращання системи управління.

Реєстрація

Чи хотіли б Ви:

 • Мати справу, працювати з керівництвом і мотиваціями чи з жорстким регулюванням?
 • Навчати своїх дітей і онуків отримувати задоволення від багатства природи в заміській зоні чи сільській місцевості?
 • Зібрати докази того, що варто варто відмовитися від контрпродуктивних форм управління?
 • Працювати разом з іншими зацікавленими групами та урядом, а не всупереч їм?
 • Розбудовувати сільську місцевість заради створення як нових робочих місць, так і заради збагачення природи від різних форм землекористування?
 • Замінити "клаптикові" обмеження на керівництво та систему заохочень, що відповідають місцевим умовам?
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"