Полювання: Найкраща практика

Власність у дикій природі (The Wildlife Estates) Європейської організації землевласників
У Мурленд в маєтку Ленгголм  (Langholm) здійснюється менеджмент на користь для шотландських (червоних) куріпок і курок луні
У Мурленд в маєтку Ленгголм (Langholm) здійснюється менеджмент на користь для шотландських (червоних) куріпок і курок луні

Сертифікація є способом визнання досконалості. Вона засвідчує, що їжа, вино, деревина або інші багатства природи походять з джерел, де місцеві досвід і практика гарантують смак або збалансоване використання. Таке визнання може приносити економічну вигоду, або просто задоволення від досягнення найкращих стандартів.

Ініціатива The Wildlife Estates заохочує високі стандарти управління нерухомістю. Сільські маєтки -- це великі території, на яких зазвичай використовуються різноманітні типи землекористування. Стабільний власник сприяє плануванню довготермінової екологічної збалансованості, але має бути також і економічна стійкість. Крім того, соціальна стабільність вимагає добрих відносин з усіма зацікавленими сторонами, включаючи найманих працівників, місцевих мешканців та органи управління. Ініціатива ELO засвідчує як хороший менеджмент, так і збереження дикої природи, особливо беручи до уваги різноманітні види полювання, які можуть бути важливою частиною діяльність в маєтках по всій Європі.

Біорізноманіття вважається важливим для сертифікації Wildlife Estate
Біорізноманіття вважається важливим для сертифікації Wildlife Estate

Існує система точок, яка включає території та баланс культивованих земель та більш природних середовищ існування та численні види, що становлять особливий інтерес для збереження. Точкова система застосовується для біогеографічного регіону з урахуванням неймовірної мінливості європейських ландшафтів. Особливою рисою кількох маєтків є збереження в них великих рідкісних хижаків, чия їжа використовується також і мисливцями.

 
На веб-
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"