Риболовля з вудкою

Хижак упіймав здобич (для випуску радіо-теги)
Хижак упіймав здобич (для випуску радіо-теги)

В доісторичні часи людські популяції колонізували землі вздовж річок, для використання, головним чином, водних багатств. Від 19 до 50 відсотків дорослого населення час від часу займається риболовлею в трьох найпівнічніших європейських країнах; загалом біля 5% населення ЄС займається риболовлею. Недавні дослідження показали, що найвищий природоохоронний статус для всіх видів мають ті європейські країни, де є найбільше рибалок і мисливців, у поєднанні з часткою водно-болотних угідь і високим ВВП. Можливо, це частково пояснюється тим, що місцеві рішення в галузі довкілля ухвалювалися під впливом неурядових організацій у країнах з найбільшою часткою любительської риболовлі. Дослідження також показують, що рибалки створюють екологічні вигоди і сприяють менеджменту середовищ існування. Рибалки роблять внесок в економіку, витрачаючи щорічно € 19 на своє захоплення в Європі.

Рибалки мають знання про водні багатства природи. Від цього можуть виграти всі, якщо вони ділитимуться своїми знаннями з іншими зацікавленими групами для відтворення річок, озер і морів, які зазнали шкоди через промисловість, водозабір чи недбале землекористування. Для сприяння такій кооперації, організації, що входять до Naturalliance, допомогли структурам ООН та Ради Європи (до яких входять всі європейські країни) підготувати проект Хартії з любительської риболовлі та біорізноманіття.

КРАЩА ПРАКТИКА. Ініціатива уряду Нідерландів є першим прикладом того, як отримати найбільше вигод від любительської риболовлі для збереження та відновлення природних багатств.

ВИРОБНИЦТВО. Для того, щоб допомогти рибалкам задовольняти їхні інтереси, Naturalliance прагне спрямовувати рибний менеджмент для рибалок-любителів таким чином, щоб від цього вигравали водні системи та суспільство загалом.

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ. Використання води для людського споживання, зрошування, енергетики та відпочинку можуть конкурувати з риболовлею, і тому потрібний пошук оптимальних рішень для всіх та для наших спільних цілей.

КАРТУВАННЯ. Програмне забезпечення для розуміння міграції риби було вперше розроблено Naturalliance; ми передбачаємо поліпшення для того, щоб показати, які середовища існування можуть використовуватися найкраще для розведення, утримання та нагулу риби.

Будь ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, щоб ми могли допомогти Вам:

• Здійснювати менеджмент водних ресурсів для рибництва, а також для інших потреб і відпочинку широкого загалу;
• Збалансувати потреби і вигоди любительського та комерційного рибальства;
• Відновити рибні запаси і озерах, річках і морях.

Долучайтесь до нашого ОГЛЯДУ, щоб повідомити нам, яка інформація для Вас найбільш бажана.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"