Менеджмент конярством

Використання коней для менеджменту вересковищ
Використання коней для менеджменту вересковищ

Люди використовують коней близько 4000 років. Тим не менш, велике значення коней для збереження природних багатств часто не береться до уваги. Їх роль у вибірковій заготівлі деревини з низькою вартістю вуглецю широко відома. Вони можуть використовуватися для менеджменту рослинності в природних заповідниках. Але найважливішу роль вони можуть відігравати у підтримці напівприродних середовищ існування. Важливо відзначити, що пасовища для коней часто є постійними, з багатим ґрунтом, рослинністю та комами, особливо такими, які поїдають гній і якими харчуються птахи. Чи ж може бути ліпший спосіб насолодитися дикою природою, ніж верхи на конях, оскільки при цьому видам буде завдано менше шкоди, ніж під час прогялянки пішки?

Naturalliance розглядає власників коней як людей, які понад усі цінують тварин, і які будуть раді рекомендаціям щодо підтримки здоров'я коней та менеджменту луків з вигодою для всієї природи. Маршрути, які тривалий час використовувалися для коней, часто стають непридатними для них і шкодять природі. Naturalliance має на меті допомогти вершникам, громадам та землевласниками спланувати нові маршрути з вигодою для всіх. Чи знаєте Ви, що змішана рослинність є найкращою для підтримки територій для кінних перегонів?

КРАЩА ПРАКТИКА. Угорщина, яка здавна славиться кіньми, демонструє, як кінні прогулянки можуть сприяти збереженню природи.

ВИРОБНИЦТВО. Naturalliance може з'єднати Вас із сайтами, які надають рекомендації щодо дружнього до природи кінного менеджменту, а також можливості для праці та рекреації, що сприяють збереженню природи.

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ. Окрім іншого, ми хотіли б зробити доступною для Вас роботу з повсякденної ветеринарної турботи, завдяки чому можна зменшити витрати з Ваших кишень та збитки для довкілля.

КАРТУВАННЯ. Підтримка в належному стані та збереження кінних маршрутів потребує створення відповідних карт. Можливість створення карт є навіть важливішою для прокладання нових маршрутів, які влаштовували б вершників та брали б до уваги дику природу. Розробник карт Naturalliance легко виконує цю роботу.

Будь ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, щоб ми могли допомогти Вам:

• Облаштувати маршрути вздовж доріг так, щоб це було безпечно для Вас і з користю для природи;
• Використовувати пасовища так, щоб вони якомога довше зберігали свій потенціал для коней і для довкілля;
• Зробити використання коней для спорту та праці сприятливими для примноження природних багатств.

Долучайтеся до нашого ОГЛЯДУ, щоб повідомити нам, яка інформація для Вас найбільш бажана.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"