Полювання

ЮНЕСКО визнає культурною спадщиною соколине полювання та полювання з іншими навченими хижими птахами, наприклад, яструбами.
ЮНЕСКО визнає культурною спадщиною соколине полювання та полювання з іншими навченими хижими птахами, наприклад, яструбами.

Судячи з поведінки наших найближчих природних родичів, полювання таке ж давнє, як і людство. Від 1 до 8 відсотків населення європейських країн є мисливцями, в основному із рушницями, а також традиційно з хортами, навченими хижими птахами, тхорами і луками. У країнах з найбільшою чисельністю мисливців і рибалок, в поєднанні з вищим ВВП, спостерігається вищий охоронний статус для всіх видів. Мисливці найчастіше зустрічаються там, де має місце невисока щільність населення, а значні території напівприродних земель забезпечують хороші умови для дикої природи. Дослідження показують, що мисливці допомагають створенню сприятливих екологічних умов для менеджменту середовища існування, соціальних вигод в сенсі екологічної відповідальності та економічних вигод за рахунок вкладання біля € 16 мільярдів у своє захоплення по всій Європі. Поєднуючи хорошу організацію зі значними індивідуальними витратами, мисливці перевершують всі інші європейські форми дозвілля, пов'язані з ресурсами дикої природи.

Хоча багато хто не бачить вигод від мисливства, полювання все ж має стати соціально збалансованим, коли мисливці, братимуть участь у збереженні природних багатств і матимуть підтримку від місцевого населення. Naturalliance хотів би допомогти в кооперації на місцевому рівні між збалансований полюванням та інтересами збереження природи в усьому ЄС відповідно до пропозицій Європейської Комісії. Для цього національні уряди мають звернуться до рекомендацій Європейської хартії з мисливства та біорізноманіття, яка надає поради, яким чином мисливство може зробити внесок у збереження природи. Організації Naturalliance надавали допомогу в підготовці проекту цієї хартії для органу, що репрезентує всі європейські держави -- для Ради Європи.

КРАЩА ПРАКТИКА. Беручи до уваги важливість мисливців для землевласників, Wildlife Estates Scheme Європейської організації землевласників є першим прикладом того, як мисливство може сприяти ресурсам дикої природи.

ВИРОБНИЦТВО. Щоб допомогти мисливцям покращати їхні стосунки з іншими зацікавленими групами, Naturalliance посилатиметься на рекомендації з методів розведення дичини з вигодою для інших видів; ми також робитимемо посилання на сайти організацій, як займаються збереженням природи за допомогою полювання.

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ. Зараз багато досліджень показують, що хижаки є важливими для мисливців та інших наземних видів, і тому ми сфокусуємося на ефективному стримуванні та обмеженні хижаків, насамперед засобами, що не призводять до їх загибелі.

КАРТУВАННЯ. Детальні карти некультивованих середовищ існування є важливими для заснованого на моделях передбачення запасів дичини і особливо для поєднання економічних інтересів мисливства і фермерства. Наші прості карти вже випробувані для картування дичини та її середовищ існування і створюватимемо посилання на інше програмне забезпечення для обліку дичини та інших видів.

Будь ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, щоб ми могли допомогти Вам:

• Отримати визнання вашим зусиллям з охорони природи та менеджменту також задля процвітання не мисливських видів;
• Поділитися Вашим досвідом з обміну знаннями з іншими;
• Бути гнучкими в збереженні рідкісних видів хижаків і в менеджменті звичайних хижаків;
• Заохочувати землекористування, яке надає більше можливостей для лояльної реалізації Вашого захоплення.

Долучайтесь до нашого ОГЛЯДУ, щоб повідомити нам, яка інформація для Вас найбільш бажана.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"