Дозвілля

Гірський туризм  (в Альпах) збагачує дивовижним природним досвідом
Гірський туризм (в Альпах) збагачує дивовижним природним досвідом

У 2010 році в огляді, підготовленому організаціями, пов'язаними з Naturalliance, опитали сільські домогосподарства у 8 країнах Європи щодо їх діяльності у сільській місцевості. Біля 70% домогосподарств найчастіше долучалися до піших прогулянок, бігу, їзді на велосипеді, прогулянок на човнах, гри в гольф або більш екстремальних видів дозвілля.

Якщо ви хочете реалізувати ваші захоплення на територіях у напівприродному стані та зберегти багатство природи, то Naturalliance хоче допомогти вам. Наш основний принцип полягає в тому, що місцеві землевласники та громади також мають отримувати вигоду від того, що інші отримують задоволення від перебування в сільській місцевості та від природних багатств.

КРАЩА ПРАКТИКА. Португалія показує нам приклад підтримки та збереження природних середовищ існування на полях для гольфу.

ВИРОБНИЦТВО. Користування благами природи залежить від того, як усі ми всі здійснюємо менеджмент земельними ресурсами та видами. Що ми можемо зробити для блага природи та за участі більшої кількості людей?

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ. Там, де має місце конфлікт інтересів для різних форм діяльності, Naturalliance посилатиметься на рішення на користь як природи, та і людей.

КАРТУВАННЯ маршрутів має важливе значення для сприяння розвитку дозвілля в сільській місцевості відповідно до природних багатств. Naturalliance надасть Вам відповідні інструменти.

Будь ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ, щоб ми могли допомогти Вам:

• Отримати максимум задоволення від вашого оточення, коли займаєтеся Вашими улюбленими формами дозвілля;
• Знайти нові маршрути для людей, завдяки чому зберігаються середовища існування та шляхи пересування диких видів;
• Насолоджуватися вашими захопленнями, не порушуючи дикої природи.

Долучайтеся до нашого ОГЛЯДУ , щоб повідомити нам, яка інформація для Вас найбільш бажана. .

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"