Громада: Найкраща практика

Огляд планування округу Арне (Arne Parish)
Чи потрібно більше відкритого простору для відпочинку?
Чи потрібно більше відкритого простору для відпочинку?

Це позитивна екологічна практика місцевих адміністрацій для проведення стратегічних оцінок для місцевого планування землекористування на регулярній основі. Якщо консультації з громадянами стосовно територій для розвитку здійснюється кожні 5-10 років згідно з певним набором принципів на більш тривалий термін або з органом влади вищого рівня, то менше часу потрібно буде витрачати на обговорення наступного впровадження індивідуального планування. Повторні огляди також показують, як з часом вимоги громадян змінюються.

Консультації на регулярній основі також відповідають рекомендаціям Порядку денному на 21 століття. Громадяни можуть отримувати консультації не тільки з питань житла чи організації бізнесу; їх думка також має враховуватися і з інших питань, таких, як зайнятість, транспорт, освіта та інші громадські послуги, а також навколишнє середовище. Це є демократично, щоб включити всі думки в процес планування місцевими адміністраціями.

В окрузі Арне зростають дикі сливи і багато вересковищ
В окрузі Арне зростають дикі сливи і багато вересковищ

В окрузі Арне, на південному узбережжі Англії, партнери, які беруть участь у розробці цього порталу, допомогли здійснити перше повне дослідження думок домовласників від 2002 року. Задача Naturalliance полячає в тому, щоб зробити технологію, яку використовували для цього дослідження, легко доступною завдяки даному порталу для всіх місцевих громад по всій Європі з метою поліпшення місцевої демократії та умов проживання та відпочинку громадян.

 
На веб-
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"