Лісове господарство

Європейське лісове господарство створює різноманітні середовища існування  для диких тварин
Європейське лісове господарство створює різноманітні середовища існування для диких тварин

Лісове господарство є другою після сільського господарства формою землекористування в Європі. У Міжнародний рік лісів (2011), ліси вкривають 42% території ЄС і збільшують свою площу в багатьох країнах. Лісовий покрив має значний потенціал для утримування вуглецю, наприклад, в будівлях та меблях. Німецькі лісники запровадили термін "збалансоване використання". Однак, інтенсивне лісове господарство може призвести до зменшення природних багатств.

Насадження та менеджмент лісів потребує більше часу, ніж фермерство, оскільки на продукти лісового господарства доводиться чекати десятиліттями. Ми також маємо враховувати кліматичну важливість лісів, а також те, що проблеми зі шкідниками можуть зруйнувати зусилля багатьох років. Що може знадобитися в лісівництві під час збереження мисів чи створення банків жуків з того, що застосовується у фермерстві для природоохоронної роботи та боротьби зі шкідниками? Місцеві громади можуть залежати від лісів як практичного джерела ресурсів (таких як гриби, ягоди, дрова та дичина), їх захисних та інших функцій. Цей інтерес може сприяти лісовому менеджменту, а також накладати відповідальність за соціальне управління та менеджмент дикими ресурсами, особливо у випадках збирання ресурсів.

КРАЩА ПРАКТИКА. Збільшення різноманіття покращує здоров'я популяцій оленів та зменшує негативні впливи в Австрії.

ВИРОБНИЦТВО. Оскільки знання про дерева є важливими, то вже розроблені інструменти підтримки рішень в лісівництві. Naturalliance розглядає можливість підвищити продуктивність лісів для їх власників, місцевого населення та суспільства загалом.

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ. Ми повинні зібрати значний обсяг інформації для того, щоб допомогти здійснювати менеджмент видів, які шкодять лісам.

КАРТУВАННЯ. Лісівники є піонерами у справі створення карт середовищ існування для менеджменту лісів. Naturalliance має на меті заохочувати використання найкращих систем.

Будь ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, щоб ми могли допомогти ВАМ:

• Висаджувати ті види дерев, які є найкращими у довготерміновій перспективі;
• Контролювати види, які можуть знищити Вашу багаторічну працю за кілька днів;
• Отримувати вигоду для суспільства від рекреаційного використання Ваших земель та їхніх послуг.

Долучайтесь до нашого ОГЛЯДУ, щоб повідомити нам, яка інформація для ВАС найбільш бажана.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"