Бджільництво: Найкраща практика

Бджільництво: збалансоване використання тваринного світу з більш широкими наслідками

Запилення комахами дуже важливе для підтримки багатства природи. Багато квіткових рослини та тварин, які ними харчуються, а також безліч продовольчих культур, що вирощуються людиною, не можуть існувати без комах. Велика частина запилення здійснюється медоносними бджолами. Таким чином, хоча одомашнення бджіл було вмотивовано, насамперед, для отримання меду та бджолиного воску, бджільництво відіграє значно більшу роль.

Європейське агентство з навколишнього середовища
Європейське агентство з навколишнього середовища

Останні дослідження показали їх роль для екології міст. Вулики на будівлях може приносити мед, якщо є адекватне середовище існування, в якому бджоли знаходять корм, і це є мотивацією для підтримки локального довкілля, яке також покращується для існування інших видів, і, отже, поліпшуються міської харчові ланцюги в міському середовищі. У Копенгагені,місті, де проходила Кліматична конференція 2009 року, наслідувачки приклади проектів у багатьох містах Європи, Копенгагенський міський медовий кооператив (Copenhagen City Honey Cooperative) розпочав роботу з метою відродження данської медової промисловості та забезпечення зайнятості. Одночасно із запуском сайту Naturalliance Європейська агенція з довкілля (European Environment Agency) приєдналася до проекту Bybi, в якому беруть участь сусідні будівлі.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо ви знаєте інші приклади бджільництва, що сприяють збереженню та відновленню довкілля для збільшення продуктів бджільництва. Ми б хотіли надати такі дані як "збільшення площі зростання дикорослих квітів з X до Y га, кількість вуликів, які можна розташувати тут, збільшиться з X1 до Y1".

 
На веб-
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"