Теми

Теми, перераховані зліва, становлять найбільший інтерес для тих, хто пов'язаний з менеджментом земель та видів та організацією дозвілля в сільській місцевості. Нещодавно додані або отримані теми розміщені вгорі списку. Нові ініціативи для громад особливо важливі. Будь-ласка, натисніть "Тема", щоб переглянути інформацію в цій сфері.

Для виробництва продукції та забезпечення зайнятості нам потрібні сільське та лісове господарство, садівництво й аквакультура. Для культури і відпочинку показано значення восьми видів діяльності за участі домогосподарств у сільській місцевості, які досліджувалися в Естонії, Греції, Угорщини, Польщі, Португалії, Румунії, Туреччини і Великобританії. Уряд також на низинному низькому та найвищому рівнях відіграє значну роль для планування довгострокової стійкості землі і видів. Naturalliance прагне допомогти реалізації цих інтересів шляхом обміну інформації задля підтримки природного багатства.

Фізкультура та спорт
Садівництво
Збір дикоростучої продукції
Годування диких тварин
Екскурсії в дикій природі
Риболовля
Полювання (Мисливство)
Верхова їзда
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20%
40%
60%
80%
 
 
Частка домашніх господарств, що отримують задоволення й вигоди від природи у різний спосіб (в середньому для кожної сільської громади восьми європейських країнах).

По кожній темі є пояснення стосовно, як використання ресурсів дикої природи може сприяти їх збереженню та відновленню, і яку допомогу Ви могли б надати Naturalliance. Як тільки Ви обрали тему для перегляду документів та посилання на національні та міжнародні джерела:

  • Найкраща практика
  • Хороші ідеї
  • Моделі

З вашою допомогою, Naturalliance буде доповнювати наявні документи й посилання, щоб охопити якомога більше тем з найбільшою ефективності.

за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"