Сільське господарство

Змішані сільгоспугіддя в Іспанії
Змішані сільгоспугіддя в Іспанії

Майже половина земель в Європі використовується в сільськогосподарських цілях. Внаслідок сільськогосподарської діяльності зазвичай виникають різноманітні місця існування. Однак, урядові субсидії поєднуються із сучасними технологіями для заохочення більш інтенсивнішого і менш варіативного за формами землекористування. Деякі господарства завдають значної шкоди іншим природним послугам, що їх надає земля, включаючи очищення повітря і води, ґрунтоутворення і запилення рослин, регулювання повеней, захист від шкідників і хвороб, а також створення умов для відпочинку.

На щастя, державні доплати змінюють на краще для суспільства системи підтримки та відтворення природних послуг землі. Приватні видатки на рекреацію також можуть сприяти збереженню природи. Є достатньо інформації про те, як можна збільшити багатства природи при мінімальних затратах на продуктивне сільськогосподарське виробництво і як ці витрати можуть бути компенсовані державними та приватними фондами. Проте, ця інформація розсіяна по багатьох країнах та інститутах. Naturalliance прагне зібрати цю інформацію разом із даними щодо регулювання, витрат, субсидій, ринків і погоди; Вам можуть допомогти поєднати цю інформацію з персональними знаннями про ваші врожаї, ґрунти, середовища існування, тваринництво, дикі види та менеджмент.

КРАЩА ПРАКТИКА. Loddington Estate в середній Англії є прикладом того, які вигоди може мати фермерство від диких видів на їхніх землях.

ВИРОБНИЦТВО. Прибуток ферм може зростати завдяки використанню рекомендацій щодо найкращого менеджменту сільськогосподарських культур та свійських тварин. Naturalliance має на меті допомагати завдяки посиланням на найкращі дослідження і поради, доступні в сфері збалансованого сільського господарства.

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ. Проблеми, що створюють шкідники та хвороби, потребують розв'язання у спосіб, який є ефективним як зараз, так і в довготерміновій перспективі. Naturalliance має на меті створити посилання на найкращі дослідження та рекомендації і в цій галузі.

КАРТУВАННЯ. Кінцева мета -- об'єднати загальні та персональні знання в цифрові системи карт, яким було б так само легко користуватися, як і кольоровим сигналом на процесорі або GPS-навігатором в автомобілі. Це потребує часу, але для початку можна запропонувати прості карти і пропозиції для проектів з їх використання.

Будь ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, щоб ми могли допомогти Вам:

• Передати землю Вашим дітям в кращому стані, ніж Ви її отримали;
• Поділитися Вашим досвідом з обміну знаннями з іншими;
• Отримувати вигоди від використання Ваших земель та інших природних послуг в цілях рекреації;
• Отримати більше природних багатств порівняно з витратами на менеджмент з їх збереження.

Долучайтесь до нашого ОГЛЯДУ, щоб повідомити нам, яка інформація для Вас найбільш бажана.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"