Місцева комунікація

Перший сайт з Системою для місцевої комунікації, створений у Сполученому Королівстві (натисніть на зображення для збільшення, натисніть "Краща практика", щоб дізнатися більше).
Перший сайт з Системою для місцевої комунікації, створений у Сполученому Королівстві (натисніть на зображення для збільшення, натисніть "Краща практика", щоб дізнатися більше).

Багатство природи (біорізноманіття) та його послуги для людей (екосистемні послуги) є найкращими за умов адаптивності місцевого менеджменту і коли є хороший зв'язок зі знаннями. Тому проект, який запущено Naturalliance питає у органів влади по всій Європі, яких знань вони потребують для менеджменту довкілля. Місцеві органи влади здебільшого хочуть мати посібники (керівництва) з соціально-екологічних питань і дрібномасштабні карти оселищ та видів. Громадські об'єднання в сільських місцевостях найбільше потребують допомоги щодо ухвалення рішень про збереження природи та виробництво, а також інструментів картографії для цього; вони також надають пріоритет прикладам найкращих практик.

Naturalliance створений для надання прикладів кращих практик, які були б цікаві в сільській місцевості, разом з інструментарієм для картографії в дрібному масштабі зусиллями місцевих жителів, оскільки наш проект показав, що місцева влада може організувати картографію, а людям подобоється ця справа. Проект також розробив інструменти для підтримки місцевих рішень. Проте, ми потребували розробити шлях для допомоги органам місцевої влади організуватися навколо проблем довкілля і розробити систему підтримки рішень. Тому ми поговорили з органами місцевої влади та громадськими об'єднаннями про те, як ми можемо допомогти їм комунікувати з громадянами. Після цього ми розробили дуже гнучку систему, яку вони потребують, і яка може допомогти їм об'єднуватися для організації проектів і ухвалення місцевих рішень. Ми перевіряли систему протягом двох років, розповідали про неї урядам і вирішили пропонувати користуватися нею лише за 99 Євро на рік. КРАЩІ ПРАКТИКИ стосуються цієї системи для місцевої комунікації і як отримати її. КАРТОГРАФІЯ за участі місцевих громад може бути високої якості за умов доступності відповідних інструментів в розділі "Види та оселища", як це показано в "Кращих практиках" в темі "Наука". Будь-ласка, заохочуйте ваші місцеві органи врядування та громадські об'єднання подумати про використання Системи для місцевої комунікації. Також вітаються ваші ПОЖЕРТВИ, які допоможуть нам продовжувати роботу далі і нададуть натхнення.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"