Відновлення природи

У 1970-х роках сокольники розробили методи розведення і випускання птахів для відновлення популяції хижаків. Сапсани  (Falco peregrinus).
У 1970-х роках сокольники розробили методи розведення і випускання птахів для відновлення популяції хижаків. Сапсани (Falco peregrinus).

Люди прагнуть збільшити свій вплив на природу, але роблять це без належного планування. Може виникати потреба в забезпеченні більшою кількістю їжі, будівель, транспорту та робочих місць. Проте, якщо ми зможемо відтворити природу, там де це можливо, і відновити зв'язки в ній, ми можемо збагатити наше довкілля, зробити його більш здоровим і приємним. Існує багато можливостей для відновлення природи, наприклад, на узбіччях доріг, уздовж ланів, у міських парках і навіть на дахах будинків.

Міжнародна спілка збереження природи (IUCN) розробила керівництво для відтворення видів. Керівництво з реінтродукції та інших транслокацій для збереження (Guidelines on Reintroductions and Other Conservation Translocations) ґрунтуються на багатьох проектах для значної кількості видів і тому воно досить довге та детальне. Проте, рішення про те, чи варто відтворювати місцеві види, особливо рослини, з найближчих джерел (оселищ), може бути досить простим. "КРАЩА ПРАКТИКА" надає прості схеми рішень, які перенаправлятимуть проекти на посібники IUCN у разі виникнення труднощів. КАРТОГРАФІЯ територій для можливого відновлення може виграти від використання інструментів в нашій секції "Оселища та види". Будь-ласка, РЕЄСТРУЙТЕСЯ, і якщо можливо, робіть ВНЕСКИ, щоб допомогти розробити посібник для громад і менеджерів з відновлення природи і природних оселищ по всій Європі.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"