Дозвілля: Найкраща практика

Багатство природи на полях для гольфу

У країнах, де залишилися відносно мало природних або напівприродних земель, території, що відведені для відпочинку, надають можливість користуватися природою. Маршрути для прогулянок, бігу, їзди на велосипеді та верхи, є потенційними коридорами дикої природи, тоді як великі площі можуть підтримувати популяції видів, які інакше не могли б вижити у цій місцевості.

Поля для гольфу можуть бути корисним напівприродним середовищем існування
Поля для гольфу можуть бути корисним напівприродним середовищем існування

Гольф надає чудові можливості для створення напівприродних середовищ існування. Належний менеджмент ландшафтів може тішити око, а також вимагає більшого вміння під час гри. Грубі ділянки можуть бути надзвичайно багатими на природну рослинність, якщо здійснювати косіння чи випас зі знанням справи. Пісочні лунки можуть забезпечити місця для розмноження для деяких рептилій і безхребетних, а лунки з водою перетворюються на невеликі водні екосистеми. Навіть низькі свіжоскошенені ділянки можуть забезпечити корми для деяких видів птахів.

Товариство Audubon (The Audubon Society), щобазується в Сполучених Штатах, має програму "Cooperative Sanctuary Program" для полів для гольфу і поширює її по Європі. У Португалії прекрасним прикладом є "Дюни Олтавос" (Oltavos Dunes), де створення ділянок стоячої води і відновлення видів рослин, що зникають, після видалення чужорідних видів, мають важливе значення. Новим кандидатом на сертифікацію проекту є стародавній маєток House of Bragança estates: the Herdade de Roncão d'el- Rei має серйозні зобов'язання щодо позитивного впливу на місцеву природу і створення робочих місць.

 
На веб-
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"