Садівництво

Город
Город

Ймовірно, наша любов до садівництва така ж давня, як і сільське господарство. Недавнє дослідження, здійснене членами Naturalliance показало, що понад 70% сільських мешканців доглядають за садами, зі збільшенням їх частки від більш посушливих південних регіонів Європи до більш родючих північніше.Через інтенсифікацію сільського та лісового господарства, сади створюють середовища існування для багатьох видів. Багатьох людей цікавить питанням, як вони можуть охороняти користі види та стримувати поширення тих, які завдають шкоди рослинам.

Вже зараз є безліч інформації про рослини, які потрібно вирощувати для підтримки бджіл, метеликів та птахів. Але ця інформація розпорошена по всій Європі на багатьох мовах. Те, що для когось може стати чудовим рішенням, для вас буде найгіршим бур'яном. А там, де ще немає рішень, може бути низка проектів, що виконуються користувачами Naturalliance для пошуку відповідей на майбутнє. Отже, приєднуйтесь до нас для розбудови сайту, який допоможе вам і дикій природі завдяки створенню складної системи з чудових і продуктивних рослин.

НАЙКРАЩА ПРАКТИКА. Нектарові ріки у Великій Британії.

ВИРОБНИЦТВО. Naturalliance має на меті з'єднати Вас з найкращими сайтами для продуктивного та дружнього до дикої природи садівництва.

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ. Починаючи білками й слимаками, ми хочемо знайти рішення, яке буде ефективним для шкідників садів та безпечним для інших представників дикої природи.

КАРТУВАННЯ. Naturalliance має на меті допомогти Вам висаджувати рослини, уникаючи бур'янів, висаджувати квіткові рослини, які приваблюватимуть бджіл, метеликів та інших комах, що є кормом для птахів, але не для хижаків. Картування середовищ існування поза вашим садом (таких як ліси) також важливе для розуміння, які форми дикої природи Ви можете привабити, а які хотіли б стримувати.

Будь ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ, щоб ми могли допомогти Вам:

• Вирощувати чудові квіти, виробляти здорову їжу та приносити користь дикій природі, що також є джерелом різноманітних задоволень;
• Поділитися Вашим досвідом для обміну знаннями один з одним;
• Вирощувати бажані види та позбавлятися проблемних видів з мінімальними зусиллями;
• Здійснювати менеджмент ґрунтів, води, слідів і бур'янів якомога ефективніше.

Долучайтесь до нашого ОГЛЯДУ, щоб повідомити нам, яка інформація для Вас найбільш бажана.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"