Уряд

Сучасний уряд залежить від громадян, а також від керівників
Сучасний уряд залежить від громадян, а також від керівників

Сучасні уряди мають багато обов'язків. Ці обов'язки включають адміністрування безпеки, зайнятості, енергетики, охорони здоров'я, житла, транспорту та освіти. Ці обов'язки пов'язані з природним довкіллям, тому що громадяни також мають потребу в чисельних послугах від природних систем: громадяни потребують продовольчої безпеки, чистого повітря і води, стабільності землі і мінімізації повеней, природних пожеж, шкідників і хвороб. Більш того, навіть якщо незначна кількість людей безпосередньо працюють на землі, багато людей прагне психологічного і фізичного відпочинку на природі. Це створює інший комплекс інтересів.

Уміле управління потрібне для збалансування різних інтересів громадян. Регулювання, податки та субсидії впливають на процеси, але не завжди дають бажані результати. Уряди профінансували низку досліджень природних системи, але це не дало цілісного уявлення про те, як управляти населенням і довкіллям.

Організації, що входять до Naturalliance, ґрунтуються на дослідженнях з екології та управління. Вже накопичений значний досвід, наприклад, щоб показати, що у збереженні та збалансованому використанні біорізноманіття більше успіхів мають там, де керівництво спирається на знання і використовується адаптивне, гнучке управління. Ми хочемо побудувати систему, яка може об'єднати разом всі знання, для того, щоб надати рекомендації з адаптивного управління на місцевому рівні та адаптивного управління з боку адміністрацій.

КРАЩІ ПРАКТИКИ. Угоди по Бернській конвенції надають консультативну допомогу з питань управління задля збереження ресурсів дикої природи під час полювання і любительського рибальства, а також під час збору й заготівлі продуктів природи. У підготовці цих документів брали участь члени організацій Naturalliance.

ПІДТРИМКА РІШЕНЬ. Підтримка політики на регіональному, національному та міжнародному рівнях може надходити з різних джерел. Підтримка з боку Naturalliance буде включати інструменти для роботи з GIS покриттям місцевих даних. Будь ласка, зв'яжіться з однією з організацій Naturalliance, якщо ви хочете допомогти у розробці та випробуванні таких інструментів для підтримки політики.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"