Уряд: Найкраща практика

Хартія з біорізноманіття Ради Європи
Будівля Ради Європи в Страсбурзі
Будівля Ради Європи в Страсбурзі

Конвенція з біологічного різноманіття (КБР) надає рекомендації щодо екосистемного підходу до збереження. Відповідно до Малавійських принципів (“Malawi Principles”), люди мають розглядатися як частина екосистеми, тому що "всі ми разом" ("we are all in it together”). КБР також надає Адіс-Абебські принципи (Addis Ababa Principles) та Керівні положення щодо збереження на засадах збалансованого використання. Однак, має місце суттєвих розрив між міжнародними принципами й національним законодавством, регулюванням і стимулами.

Рада Європи заповнює цю прогалину, працюючи зі сторонами Бернської конвенції про охорону дикої природи та природних середовищ існування в Європі. Стало зрозумілим, що як уряди, так і громадяни потребують керівництва щодо того, як організувати природоохоронну роботу, і створили хартії, в яких визначили зобов'язання тих, хто керує, і тих, ким керують.

Після ухвалення Європейської хартії з полювання та біорізноманіття в 2007 році, 2010 року була ухвалена Хартії з любительської риболовлі та біорізноманіття. Ви можете знайти тексти цих хартій, відвідавши сторінку "Продукування ідей" через посилання праворуч. Хартія зі збереження під час збору диких грибів і рослин в даний час у стадії підготовки.

 
На веб-
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"