Komunikacja lokalna: Najlepsza praktyka

System dla Komunikacji Wspólnoty

Czy Ty lub inni w twojej społeczności potrafią używać taki edytor jak ten poniżej? Jeśli tak, to możesz przygotować dla nich ich własną dedykowaną stronę internetową dla przekazywania wiadomości, ogłoszeń, przeglądów, raportów ze spotkań i innych zdarzeń, map, prognoz pogody, planowania podróży i linki do czegokolwiek, co jest w internecie.

Możesz edytować swoją stronę w polach takich jak to.
Możesz edytować swoją stronę w polach takich jak to.

Taka strona internetowa jest użyteczna dla lokalnej administracji rządowej i może służyć działalności wszelkiego rodzaju grup lokalnych (np. hodowców, rybaków, zbieraczy grzybów). System może obsługiwać strony wspólne dla kilku projektów, łącząc wszystkie podobne grupy na dużym obszarze, a nawet w skali kraju, tak w dziedzinie ochrony zdrowia, edukacji, turystyce i innych sektorach, jak również i w ochronie przyrody.

Dla innych przykładów prosimy skorzystać z poniższych łączy. Zarówno centralny edytor jak i strony są zaprojektowane do pracy w dowolnym języku. Adresy internetowe i numery telefonów mogą być rejestrowane na potrzeby tekstowych przypomnień o lokalnych wydarzeniach lub wysyłania alertów bezpieczeństwa. Tak więc te lokalne strony są elastyczne, połączone, oszczędzają czas - i są tanie ...

W tym systemie, prowadzonym przy wsparciu krajowych rządów oraz organizacji ogólnoeuropejskich, każda strona wspólnoty kosztuje 99 € rocznie (do 100 MB informacji/danych). Taki abonament może być opłacony np. przez pięć lokalnych firm (np. hotele), po 20 € każdy za reklamę na „kwalifikowanej” stronie internetowej.

 
Na Stronie
jest wspierany przez
Logo TESS Logo Game and Wildlife Conservation Trust
Logo Anatrack Ltd. Logo Tero Consulting Logo Partnera COUNT - IUCN - Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody