Управління заповідниками

Заповідний ліс Лорел  на Ла Гомера (La Gomera) -- древнє середовище існування і має важливе значення для водопостачання
Заповідний ліс Лорел на Ла Гомера (La Gomera) -- древнє середовище існування і має важливе значення для водопостачання

Охорона часто є необхідною для збереження останніх зразків рідкісних місць існування або видів, особливо за умов інтенсивної урбанізації та зміни в управлінні земельними ресурсами. За умови адміністрування, що спирається на розуміння місцевих громад, такі території можуть зберігатися з метою рекреації, а також тому, що на них також зберігається традиційне управління земельними ресурсами. Ідеальним є збереження культурних знань і видів з подальшим відтворенням територій, що є буферними зонами навколо заповідників, і навіть створення зелених мереж.

Такі наслідки потребують ретельного планування для того,щоб забезпечити соціальну толерантність та розуміння екологічних проблем. Таке планування важливе для різнобічного використання земель, що може сприяти добробуту громад і, водночас, забезпечити їхню підтримку. Naturalliance робитиме все для того, щоб заохочувати збереження природних ресурсів в процесі природокористування для того, щоб зменшити витрати на безпосередню охорону та заохотити відтворення природних багатств на збіднених ландшафтах.

КРАЩА ПРАКТИКА. Приклад з Естонії, як виграють громади завдяки менеджменту заповідників.

ВИРОБНИЦТВО. Природоохоронні території найчастіше дотримуються старих моделей менеджменту землі на користь певних видів, і, відповідно, залежать від системи фіксації та поширення знань про такий менеджмент.

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ. Заповідники зазнають негативного впливу з боку "чужих" видів і поганого менеджменту земель навколо них.

КАРТУВАННЯ середовищ існування та видів є важливим, щоб оцінити, як реагують заповідники на менеджмент та зовнішній тиск.

Будь ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, щоб ми могли допомогти Вам:

• Оцінити європейську розширену систему знань з менеджменту рідкісних видів та середовищ існування, представлену різними мовами;
• Зрозуміти, яким чином громади та інші зацікавлені групи можуть Вам допомагати;
• Передбачити впливи зовнішніх чинників, таких як зміни клімату, і, відповідно, прилаштовуватися до них.

Долучайтесь до нашого ОГЛЯДУ, щоб повідомити нам, яка інформація для Вас найбільш бажана.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"