Собаківництво

Напівприродні  середовища існування важливі для вигулу псів
Напівприродні середовища існування важливі для вигулу псів

Люди, ймовірно, почали одомашнювати вовків раніше, ніж інші види. Хорти та інші пси були охоронцями, допомагали в скотарстві, у пошуку та переслідуванні за запахом. Вони також були супутниками і нагадували про природу в містах. Їх мисливські інстинкти цінуються під час відпочинку, а також для досліджень зі збереження тварин, за якими важко спостерігати, такими як пташенята хижих птахів. Їм також потрібно навчати, і, наприклад, їзда верхи може бути способом збереження напівприродних маршрутів, що також приносить користь для дикої флори і фауни.

Naturalliance розглядає власників собак, як людей, які повинні віддавати належне природі, для того, щоб мати задоволення для себе й своїх компаньйонів -- псів. Ми очікуємо звітів про інновації, які зможуть принести користь псам, хортам, диким тваринам і суспільству загалом.

КРАЩА ПРАКТИКА. Куріпки, пси та яструби в Італії, або як пси використовуються для охорони худоби, або щоб зменшити тиск на вовків.

ВИРОБНИЦТВО. Як власники псів та хортів можуть принести більше користі природі.

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ. Чи можуть власники добре навчених псів допомогти тим, чиї пси менш "соціалізовані"? Втручання псів може бути небажаним для диких тварин на деяких територіях, але псів можна було б використовувати в інших місцях з метою недопущення проблемних видів.

КАРТУВАННЯ є ключовим для розробки та підтримки маршрутів для занять з псами, а також для заохочення збереження середовищ існування диких видів.

Будь ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, щоб ми могли допомогти вам:

• визначити території, які є безпечними як для псів, так і для тваринного світу в цілому;
• Підтримати заняття з собаками і хортами на користь довкілля в цілому;
• Заохочувати інтерес до псів і хортів як передумову до розуміння природи.

Долучайтесь до нашого ОГЛЯДУ, щоб повідомити нам, яка інформація для вас найбільш бажана.

 
за підтримки
Логотип "TESS" Логотип "Game and Wildlife Conservation Trust" "Anatrack Ltd" Логотип Логотип "Tero Consulting" Логотип "COUNT Partner International Union for Conservation of Nature"