Yerel İletişim: İyi Uygulama

Toplumla ilişkiler ağı sistemi

Siz veya toplumda başkalarının aşağıdaki gibi bir düzenleyici kullanabilir mi? Eğer öyleyse, o zaman internette onlara haber, duyuru, anketler, toplantılar, diğer etkinlikler, haritalar, hava durumu, seyahat ve bağlantılar için onların kendi web sitesini verebilirsiniz.

Böyle kutularda sitenizi düzenleyin.
Böyle kutularda sitenizi düzenleyin.

Site yerel yönetim idareleri için çok önemlidir ve her türlü (örneğin hayvancılık, balıkçılık, mantar toplama)yerel gruplar için çalışır. Sistemin, sağlık, eğitim, turizm ve diğer istihdamın yanı sıra geniş bir alanda tüm benzer gruplar arasında hatta bir ülkede projeler için ortak sayfaları olabilir.

Diğer örnekler için aşağıdaki bağlantılara bakınız. Editör arka ofisi ve siteler her dilde çalışmak üzere inşa edilir. E-postalar ve cep telefonu numaraları, yerel olaylar veya güvenlik uyarıları hatırlatmalar yayınlanmak için kaydedilebilir. Bu nedenle, bu yerel siteler, esnek, ilişkili, zaman tasarruflu - ve ucuzdur ...

Ulusal hükümetler ve pan-Avrupa kuruluşların desteği ile yürütülen bir sistem olarak, her topluluk sitesi (malzeme 100 Mb için) yılda 99 €’ya mal olur. Bu abonelik "İlanlar" sayfasında bir reklam için beş yerel işletmeden (örneğin oteller) 20 € alınarak karşılanabilir.

 
Web üzerinde
tarafından desteklenir
TESS Logosu Game and Wildlife Conservation Trust Logosu Anatrack Ltd Logosu Tero Consulting Logosu COUNT Logosu