Köpek Yönetimi

Yarı doğal yaşam alanları köpeklerle yürüyüş için önemli olabilir
Yarı doğal yaşam alanları köpeklerle yürüyüş için önemli olabilir

İnsanlar muhtemelen kurtları diğer bütün türlerden önce evcilleştirdiler. Köpekler ve tazılar güvenlik, sürü sürme, çekme ve koku ile bulmak için iş arkadaşları olmuşlardır. Onlar aynı zamanda kentsel yaşamda birer arkadaş ve doğanın hatırlatıcılarıdır. Onların avcılık içgüdüleri rekrasyonda ve av kuşları yavruları gibi bulunması zor hayvanların korunması için araştırmalarda ihtiyaç duyulur.Ayrıca, onların egzersize ihtiyacı var. Binicilik sayesinde hem köpeğe gereken egzersizi yaptırabilir aynı zamanda binicilik için gereken yarı doğal alanların sahip olduğu yabani flora ve faunanın korunmasını sağlayabilirsiniz.

Naturalliance, köpek sahiplerini ve ona eşlik eden arkadaşlarını doğadan aldıkları keyif için doğaya geri ödeyen insanlar olarak görür. Bizler köpeklere, tazılara, yaban hayatına ve toplumun tümüne fayda üretmenizi sağlayacak yenilikleri sizinle paylaşmaya çalışacağız.

İYİ UYGULAMA. İtalya'daki keklikler, köpekler, şahinler ve/veya köpekler, hayvan sürülerine bekçi olarak kullanılarak kurtlar üzerindeki baskıyı azaltmaktadır.

ÜRETİM. Köpek ve tazı sahipleri doğaya daha fazla nasıl fayda sağlayabilirler.

ÇÖZÜM. Köpek eğitim yetenekleriniz daha az sosyalleşmiş köpeklere yardımcı olabilirmi? Yaban hayatı içinde bazı alanlarda köpeklerin rahatsızlık vermesi istenmeyen durumlar oluşturabilir fakat başka yerlerde köpekler problem yaratan türlerle mücadele edilmesini sağlayabilir.

HARİTALAMA köpeklerle egzersiz yapılırken habitat ve yaban türlerine fayda sağlayacak rotaların geliştirilmesi ve bakımı için anahtardır.

 
tarafından desteklenir
TESS Logosu Game and Wildlife Conservation Trust Logosu Anatrack Ltd Logosu Tero Consulting Logosu COUNT Logosu