Kohalik suhtlemine: Parimad näited

Kogukonna Suhtlusvõrgustik

Kas teil või kellelgi teisel teie kogukonnas on võimalus kasutada toimetajat nagu allpool näha? Kui jah, siis võite anda talle toimetada omaenda veebisaidi, kus on uudised, teated, uuringud, kohtumised, muud sündmused, kaardid, ilm, reisimine ja lingid internetist.

Te saate oma veebilehte toimetada sellistes kastikestes.
Te saate oma veebilehte toimetada sellistes kastikestes.

Veebileht on suurepärane töövahend nii kohaliku omavalitsuse asutuste kui ka kõigi kohalike rühmituste (nt põllumajandus, kalandus, seenekorjamine) jaoks. Süsteemil võib olla veebilehti, millel jagatakse teavet erinevate projektide kohta tervise, hariduse, turismi ja muudes tegevusvaldkondades, ka looduskaitses, kõigi samasuguste rühmituste hulgas, laiades piirkondades ja üleriigiliselt.

Teiste näidete kohta vt lingid allpool. Toimetaja back-office ja leheküljed on loodud töötama ükskõik millises keeles. E-kirju ja mobiilinumbreid on võimalik registreerida meeldetuletuste saatmiseks kohalike ürituste või ohutusmeetmete kohta tekstisõnumite abil. Seega, selline kohalik veebileht on paindlik, ühendav, aegasäästev - ja ei ole kallis ...

Kuna süsteem käivitus riikide valitsuste ja üleeuroopaliste organisatsioonide toel, siis iga kogukonna veebileht maksab maksab 99 € aastas (maht 100 Mb). See tellimus võib olla tehtud ka näiteks 5 kohaliku ettevõtte poolt (näiteks hotellid), kui igaüks neis kannab üle 20 € reklaami eest "Kuulutused" lehel.

 
Internetis
toetab
TESSi logo Ühenduse Game and Wildlife Conservation Trust logo Anatrack Ltd. logo Tero Consultingu logo COUNT Partner International Union for Conservation of Naturen logo