Hobuste kasvatamine: Parimad näited

Parim näide hobusekasvatusest
Ratsutamine Ungari maakohas
Ratsutamine Ungari maakohas

Abbazia Country Club Hotel asub Nemesnépis, kolme regiooni (Őrség, Göcsej ja Hetés) piirialal. Nende pakutavate teenuste seas on ratsutamine, mis meeldib nii täiskasvanutele kui ka lastele. Ratsutades on võimalik tutvuda ümberkaudsete maastikega, liikudes läbi metsade, üle lõputute aasade, mööda jõgede ja kaunite järvede kaldaid. Niidualasid kasutatakse osaliselt hobustele sööda varumiseks, mis on Ungaris tähtis traditsiooniline tegevusala. Hotell ise pakub loodusrikkustega seotud tööd umbes kolmandikule lähima küla Márokföldi asukatest.

Must toonekurg ja aas päevaliiliatega Nemesnépis
Must toonekurg ja aas päevaliiliatega Nemesnépis

Piirkonnas leidub rohkesti jahiloomi, nii et ratsutades võib kohata punahirve, metskitse, metssiga, faasanit või jänest, kes hobuse seljas istuvatest inimestest end eriti segada ei lase. Nemesnépis pesitseb aga ka üks tõeline haruldus – must toonekurg, keda Ungaris leidub lisaks veel vaid kuues kohas. Piirkonnas on palju haruldasi taimeliike, teiste seas orhideesid, päevaliiliaid ja koerahammast. Restoranis pakutakse mitmesuguseid kohalikke metsaseeni ning lai seenevalik looduses võib suurendada huvi ka söögivalmistamisvõimalustega tubade vastu. Hotellis on koerad samuti teretulnud.

 
toetab
TESSi logo Ühenduse Game and Wildlife Conservation Trust logo Anatrack Ltd. logo Tero Consultingu logo COUNT Partner International Union for Conservation of Naturen logo