Konular

Solda listelenen konular kırsal bölgelerde arazi ve türler yönetmek ve bundan keyif almak ile ilgilidir. Son eklenen ya da revize edilen konular listenin en üstünde bulunmaktadır. Topluluklar için yeni bir girişim özellikle önemlidir. Bilgileri görüntülemek için ilgili konuya tıklayınız.

Üretim ve istihdam için, tarım ve ormancılık, bahçecilik ve su ürünleri yetiştiriciliği ihtiyacımız vardır. Kültür ve eğlence için, sekiz faaliyetlerin önemini Estonya, Yunanistan, Macaristan, Polonya, Portekiz, Romanya, Türkiye ve İngiltere'de kırsal topluluklarda çalışma için seçilen ailelerin katılımı ile gösterildi. Hükümet de, en düşük ve en yüksek düzeyde, arazilerin ve türlerin uzun vadede sürdürülebilir planlaması açısından önemlidir. Naturalliance doğanın zenginliklerinin kullanımı sürdürülebilir yapan tüm bu ilgi bilginin alışverişinde yardım olmak istiyor.

Egzersiz
Bahçecilik
Yabani ürünlerin toplanması
Yabani canlıları besleme
Yaban hayatı gezileri
Balığa gitmek
Avcılık
Binicilik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20%
40%
60%
80%
 
 
Doğadan farklı şekillerde keyif alan ev sahiplerinin yüzdesi (Sekiz Avrupa ülkesinin her birinin kırsal topluluklarının ortalamasıdır)

Her konu için, yabani kaynakları nasıl koruyacağınıza ve restorasyonuna dair açıklamalar ve sizin Naturalliance için ne tür yardımlar yapabileceğinizi bulunduruyor. Konuyu seçtiğinizde dokümanları ve ulusal ve uluslararası kaynaklara bağlantılara ulaşabilirsiniz:

  • İyi Uygulama
  • İyi Fikirler
  • Modeller

Sizin yardımınızla, Naturalliance daha fazla konuyu verimli bir şekilde kapsayacak şekilde geliştireceğiz.

tarafından desteklenir
TESS Logosu Game and Wildlife Conservation Trust Logosu Anatrack Ltd Logosu Tero Consulting Logosu COUNT Logosu