Yerel İletişim

İngiltere’de inşa edilen ilk Yerel İletişim Sistemi sitesi için (büyütmek için ve daha fazla bilgi edinmek için En İyi Uygulama’yı tıklayın).
İngiltere’de inşa edilen ilk Yerel İletişim Sistemi sitesi için (büyütmek için ve daha fazla bilgi edinmek için En İyi Uygulama’yı tıklayın).

Yerel yönetimin uyumu ve bilgisi olduğu yerde doğal zenginlikler ve faydalar insanlar için en iyisidir. Bu nedenle, Naturalliance başlatılan proje, çevreyi yönetmek için gerekenleri Avrupa'da yetkililere sordu. Yerel yönetimlerden en çok istenen,yerel yönetimlerin sosyo-çevre konularında ve habitat ve türlerin ince ölçekli haritalarında rehberlikleridir. Kırsal bölge derneklerinin çıkar ve en çok istenen ilgi ve yardımları ve koruma ve üretim hakkındaki kararları korunma ve üretim ve haritalama araçları ile ilgili kararları ve en iyi uygulamada öncelik önerileri en çok ihtiyaç duyulan yardımlardır.

Naturalliance Projemiz, yerel yönetimlerin haritalama organize edebileceğini ve insanlara haritalamanın zevk verdiğini gösterdi, çünkü yöre halkı tarafından ince ölçekte haritalama için bir araç ile kırsal çıkarları için birlikte en iyi uygulama örneklerini sunmaları için inşa edilmiştir. Projede aynı zamanda yerel kararlara destek araçları tasarlanmıştır. Biz de yerel yönetimlerle ve derneklerle konuşarak, kendi halkları ile çevre için kararlarına destek olmaya yardımcı olacak bir yol bulmak gerekiyordu. Sistemi iki yıl süreyle denedik, hükümetlerle bunun hakkında konuştuk ve yılda sadece 99 EURO’ya sunabileceğimiz bir yol bulduk.

EN İYİ UYGULAMA, Yerel İletişim ile bu Sistemin ve nasıl temin edileceği hakkındadır.

Yerel toplumların haritalama araçları ile En İyi Uygulamalarda gösterildiği gibi, güncel bilimin Türler ve Habitatları bölümü için yüksek kalitede HARİTALAMA yapması mümkün olur.

Ayrıca, bize yardım bağışlayarak işi daha ileriye götürmemize ve istek yaratmamıza yardımcı olursanız da çok memnuniyetle karşılarız.

Lütfen yerel yönetimlerinizi ve derneklerinizi bu Yerel İletişim Sistemini kullanmayı düşünmeleri için destekleyin.

 
tarafından desteklenir
TESS Logosu Game and Wildlife Conservation Trust Logosu Anatrack Ltd Logosu Tero Consulting Logosu COUNT Logosu